Vyčistit počítač - Ohlasy zákazníků

Na této stránce zveřejňujeme několik ohlasů, které nám laskavě poskytli naši zákazníci. Některé texty prošly redakčním zkrácením, vždy však tak, aby nebyl změněn smysl ohlasu. Všem zákazníkům, kteří nám odpověděli na výzvu k hodnocení produktu "Vyčistit počítač" srdečně děkujeme za milá slova i za svolení k publikaci!

pan Petr, 43 let, živnostník (souhlas se zveřejněním udělen 30.11)
Děkuji za vynikající program. Odhaduji, že jeho pořízením jsem ušetřil několik tisíc korun za upgrade stávajícího počítače. Ostatně 684 nalezených a odstraněných chyb mluví za vše...

pan Milan K., povolání neuvedeno (souhlas se zveřejněním udělen 14.1)
Děkuji za obrovskou pomoc. Dával jsem opravit PC každého čtvrt roku, tenhle Váš program mi ušetří 1880 Kč ročně. Ještě jednou děkuji a přeji hodně kladných zákazníků.

paní Jana, v důchodu (souhlas se zveřejněním udělen 4.2)
Dík za vynikající program, doporučím každému.

pan René, Brno (souhlas se zveřejněním udělen 29.2)
Děkuji, Váš program je super. Nevěřil jsem že mě to tolik pomůže ale je to tak. Vřele doporučuji.

pan Tomáš, Pec pod Sněžkou (souhlas se zveřejněním udělen 13.3)
Hodně dobrý výsledek. Program mile překvapil, vřele doporučuji.

paní Julka, Zlín (souhlas se zveřejněním udělen 23.3)
Program je super ;-) jednoduchy a uz uklidil binec.

pan František, Jiříkov (souhlas se zveřejněním udělen 27.3)
Zkusil jsem Váš program na starším počítači s XP, kde si hrají starší děti, brouzdají po internetu, hrají hry... Dříve byla práce na počítači velmi zdlouhavá, po kliknutí na ikonu nějakého programu se nejdříve několik vteřin nedělo nic a pak se pomalu objevovaly rámečky okna programu. Že počítač běží jsem poznal jen podle přesýpacích hodin na kurzoru myši. Rovněž najíždění počítače po zapnutí trvalo asi 5 minut. Po vyčištění najede počítač mnohem rychleji a také programy se spouštějí přijatelně rychleji. Díky za Váš program.

pan Milan Březina (souhlas se zveřejněním udělen 17.7)
Program mě mile překvapil, velmi dobrý výsledek. Děkuji Vám moc za pomoc a vřele ho dál doporučuji.

pan Pavel Kokeš (souhlas se zveřejněním udělen 14.8)
http://kokesp1.webovastranka.cz/about
Vašim programem jsem byl mile překvapen a vřele jej doporučuji všem uživatelům PC.

Blanka Hylanová, Stará Boleslav (souhlas se zveřejněním udělen 21.8)
Je mi 60 let a mám R.S., občas díky tomu problémy s pamětí a tak se mi stane, že ne vždy se s počítačem dohodnu. Od té doby co jsem objevila programy 'Vyčistit', nemám už žádné problémy, spustím program a za pár minut mám vše opět v pořádku a v počítači stále dost místa. Vřele ho každému doporučuji, když pomůže i mně, pomůže opravdu každému.

pan Witek, Łomży, PL (souhlas se zveřejněním udělen 19.12)
Děkuji za výborný program. Vřele jej doporučuji všem zájemcům. Program "Vyčistit počítač" potřeboval doslova jen několik minut na to aby našel a především opravil v mém počítači více než 500 chyb. Skutečně dobrá koupě. Teď to vypadá že mám nový počítač (měl sice jen rok, ale poslední dobou strašně zpomalil). Po vyčištění běhá jak raketa.

paní Alena Kolendová (souhlas se zveřejněním udělen 29.1)
Program funguje, je bezvadný i pro nešiky jako jsem já. Doporučuji.

o.s. Zrnko štěstí (souhlas se zveřejněním udělen 29.1)
http://www.zrnkostesti.info
Dovoluji si touto cestou zaslat poděkování do -Ohlasu zákazníků-. Jelikož jsme občanské sdružení onkologických pacientů,požádal jsem vedení firmy o zaslání těchto souborů formou sponzorského daru.Vedení firmy naši žádosti vyhovělo a proto si dovoluji touto cestou poděkovat.

pan Ladislav, Bzenec (souhlas se zveřejněním udělen 2.2)
Jen Vám chci poděkovat za skvělý program, i když jsem silně pochyboval o jeho účinnosti. Ale nalezených a během pár minut opravených 568 poškozených programů mě dostalo. Fakt dobrý,doporučím. Díky.

paní Vladimíra Bujakowská (souhlas se zveřejněním udělen 4.4)
http://www.harmonizace.cz
Děkuji Vám za opětovné zaslání programu. Vaše služby a péče o zákazníka jsou opravdu skvělé. Ráda Vás doporučím svým známým. Srdečně zdravím

paní Hanka Hingarová (souhlas se zveřejněním udělen 21.4)
Chtěla bych se připojit k dalším spokojeným zákazníkům, kteří si u Vás objednali program "Vyčistit". Byla jsem velice mile překvapená, jednak tím, že myslíte i na méně movité a také nemocné lidi,a tudíž velmi solidní cenou,tím,že je to ryze český program a navíc, že jeho obsluha je nejen velice lehká, ale bezproblémově funguje skutečně ve všech sytémech. Mám v PC jak Win 2000, tak i XP a nemám problém. Díky. Budu se těšit, že od Vás bude i něco dalšího.

pan Karel, Chlumec nad Cidlinou (souhlas se zveřejněním udělen 9.6)
Nevím zda jsem poděkoval za zaslání vašeho programu na čištění počítače. Velice kladně jej hodnotím. Zjednodušuje mi práci s počítačem, budu jej doporučovat. Jste jedna z mála firem, která myslí i na postižené. Srdečně zdravím a přeji mnoho úspěchů.

pan Vladimír Riemer, Židněves (souhlas se zveřejněním udělen 7.12)
Jsem nadšen. Nejen tím, že program dělá to co bylo v popisu, ale i tím, že instalace je skutečně pro 'normálního uživatele'. Nestává se mi často, abych dokázal při prvním spuštění programu nastavit program tak, aby skutečně pracoval podle mých požadavků. Prostě nádhera. Váš program používám k plné spokojenosti. Doporučuji ho všem, kteří mají problémy s rychlostí odezvy.

pan František Kameník, Kutná Hora (souhlas se zveřejněním udělen 6.1)
Program jsem bez sebemenšího problému nainstaloval, návod je přehledný, bezvadně srozumitelný. Po spuštění mi Váš program ve velmi krátkém čase našel 632 problémů, tyto opět v krátkém čase opravil. Toto zatím žádný z programů, které jsem měl k dispozici, nedokázal. Mám počítač zase jako nový. Jsem s Vaším programem nadmíru spokojen a přeji Vám mnoho dalších spokojených uživatelů Vašich kvalitních programů.

pan Pavel Vařečka, Vysoké Mýto (souhlas se zveřejněním udělen 11.3)
Chci poděkovat za skvělý program. Našel mi 1882 chyb a počitač opět pracuje jak má. Dále budu doporučovat.

pan Vladimír Zeman, Brno (souhlas se zveřejněním udělen 28.9)
Vzhledem k mé počítačové úrovni jsem se dříve často potil strachy, co mi ten krám zase dělá, jak je pomalý... defragmentace ani restarty nepomáhaly... To díky Vám pominulo, PC se chová daleko rychleji a stabilněji, než dříve.

pan Pavel Slavík, invalidní důchodce (souhlas se zveřejněním udělen 20.4)
Dobrý den. Půl roku jsem testoval Vámi poskytnutý program Vyčistit 1.2,který jste mi poskytli bezplatně,jelikož jsem plně invalidní kardiak. Jsem PC amatér a PC se stal hlavním kontaktem s okolním světem.Po výborných zkušenostech s 'malou verzí' jsem si objednal verzi Profesionál. Po její instalaci mohu bez problémů prohlásit: Pro počitačové amatéry a domácí počítače, je to velmi dobrá a ekonomická pomoc. Děkuji.

pan Marian, 78 let (souhlas se zveřejněním udělen 1.5)
Děkuji Vám. Program je skvělý. Používám ho už druhým rokem. Počítač je od té doby jako vyměněný. Doporučuji!

pan Láďa, 78 let (souhlas se zveřejněním udělen 4.2)
Moc Vám děkuji za velmi zdařilý program, který opravdu zvládne i začátečník. 43.256 nalezených problémů... PC nyní pracuje skvěle jako nové po právě nainstalovaných programech. Rychlost PC je opět velmi dobrá.

Časté dotazy

S ohlasy zákazníků souvisí jedna "standardní" otázka: "Jakou mám jistotu, že si ty ohlasy nevymýšlíte? Proč tam nejsou e-mailové adresy? Napsat si deset vymyšlených kladných recenzí umí každý... Co vy na to?"

Zveřejňování ohlasů zákazníků je mnohaletou běžnou praxí - činí tak mamutí koncerny stejně jako malé firmy. Z dob "divokých devadesátých let" přežívá v českém prostředí trvalá nedůvěra k pochvale libovolného produktu (stačí vzpomenout pověstné anonymní PO Box firmičky prodávající zázračné prostředky na hubnutí). Naštěstí současné zákony (zejména zákon o reklamě) chrání zákazníky natolik, že si podobné klamavé praktiky nedovolí snad už žádná firma.
Naše ohlasy vznikají takto: pokud nám po zakoupení produktu některý ze zákazníků napíše kladný ohlas, požádáme jej e-mailem o výslovné svolení ke zveřejnění, a to bez uvedení osobních údajů. V případě kladného vyjádření ohlas zveřejňujeme na této stránce. E-mailovou adresu a další údaje nesmíme zveřejňovat kvůli zákonům o ochraně osobních údajů (zákon 101, GDPR). Některé ohlasy mají (se souhlasem zákazníka) uvedenu adresu WWW stránek. Veškerá e-mailová komunikace ohledně ohlasů je pečlivě archivována.

Objednejte si program 'Vyčistit počítač'

Obchodní podmínky. Ochrana osobních údajů Čištění počítače